Grand Prix - Atletické hry

16.05.2011 05:30

6. ročník setkání nejmenších orelských atletů a atletek uspořádala tradičně orelská jednota Brno Bohunice v neděli 15.května. Vzhledem k nepříznivému počasí se stejně jako v roce minulém konalo v bohunické orlovně. Zavodniků bylo celkem 53 z těchto jednot: Drnovice, Jiříkovice, Obřany, Pozořice, Židence, Žatčany a domácí Bohunice. Samotné závody byly velmi vyrovnané, často rozhodovaly desetiny sekund, nebo jedna nesprávně provedená disciplina. Z naší jednoty se zúčastnili tito závodníci: v kategorii nejmaldší žáci soutěžil a první místo z osmi vybojoval Martin Filip. Další soutěžící byl Karel Barták v kategorii mladší žáci. Ten získal deváté místo. Další naše soutěžící byla děvčata v kategorii starší žákyně. Lucie Filipová obsadila čtvrté místo a Anna Trhlíková jedenácté místo.