Cyklistické závody

28.04.2019 20:48

V neděli 28.dubna se před orlovnou konaly cyklistické závody pro děti. Byly připraveny tři různě náročné dráhy. Mateřské centrum Človíček připravilo dráhu pro nejmenší děti na odrážedlech. Sokol připravil dráhu střední obtížnosti a Orel tradičně postavil velmi náročnou dráhu, která byla určena pro odvážné a poměrně zdatné cyklisty. Celkem startovalo 81 závodníků.

Na nejnáročnější "orelské" dráze byly vyhlášeny tři kategorie: kola - dívky (8 startujících), kola - chlapci (15 závodníků), koloběžky mix (13 dětí).

Výsledky

Kola - dívky: 1. místo: Edita Kosourová, 2. místo: Zuzana Kratěnová, 3.místo: Anežka Gillová

Kola - chlapci: 1. místo: Marek Kratěna, 2. místo: Lukáš Ondráček, 3. místo: Martin Stehlík

Koloběžky: 1.místo: Marek Kratěna, 2. místo: Petra Machálková, 3. místo: Zuzana Kratěnová

Děkujeme sponzorům: městys Pozořice, COOLO, JMK, Orel.