Grand Prix

15.05.2016 20:51

Dne 15.5.2016 se konaly v Brně - Bohunicích Grand Prix - atletické závody. Barvy Pozořic reprezentovaly sestry Machálkovy. Obě v kategorii nejmladší žákyně. Závody začaly prezentací ve 14,30 hod. Potom následovala modlitba, úvodní slovo pořadatelů a upřesnění pravidel.
Soutěž měla 2 kola, kdy v každém závodníci museli zdolat celkem 5 disciplín v nejkratším čase a pokud možno bezchybně.
V 1. kole byly tyto disciplíny: překážky, proběhnout otvory položeného žebříku, hod na cíl, skok daleký, slalom.
2. kolo: podlézání překážek, lavička, střídavé skoky do kruhu, hod těžkým míčem, slalom pozadu.
Závody byly napínavé a velmi vyrovnané do samého závěru. Až po sečtení výsledných časů a trestných bodů bylo jasné pořadí v jednotlivých kategoriích. Peťa vybojovala krásné 2. místo a Evička 8. místo (z 9). Závody se nám líbili a určitě příští rok přijedeme zase.